Agent X - ESCAPE ROOM ONLINE

Escape Room Online

Zostałeś uziemiony w domu – to fakt. Jednak to Cię nie powstrzyma. Twój genialny umysł nie jest ograniczony żadną przestrzenią. Wykorzystaj swoje talenty oraz szczyptę technologii i pomóż Agentom Terenowym wykonać misję. Tylko z Twoją zdalną pomocą będzie to możliwe. Pokrzyżuj plany złowrogiej organizacji, chcącej przejąć kontrolę nad światem!
Gotów na misję?

Tak!A co to jest?

Agent X – escape game online

Drodzy Przyjaciele i Fani zagadek,

Koronawirus uziemił wielu z nas w domach, utrudnił funkcjonowanie, wreszcie postawił wiele osób i firm w sytuacji walki o finansowe przetrwanie.

Nie wiem, czy wiecie, ale Rozporządzenie Ministra Zdrowia o ogłoszeniu stanu zagrożenia epidemicznego, które tymczasowo zakazało działalności m. in. restauracji, basenów, siłowni itd., dotyczy również branży escape room. Jak długo nie będziemy mogli zapraszać Was na niesamowite doświadczenie emocjonującej rozrywki – tego nie wie nikt.

Jest to dla nas bardzo trudna sytuacja, gdyż zero rezerwacji = zero przychodów… Nie mamy żadnych produktów na wynos, by się podratować jak restauracje, nie sprzedajemy też karnetów, jak siłownie, by mieć z góry środki na funkcjonowanie.

Nie wyobrażamy sobie jednak krajobrazu Polski po epidemii, w którym zabraknie miejsc do wspólnej rozrywki, miejsc do budowania relacji i tworzenia się wspaniałych wspomnień, miejsc pełnych uśmiechu i radości.

Nasza ogromna chęć przetrwania i dostarczania powodów do radości nawet w tych trudnych czasach, stała się matką i ojcem wynalazku, jakim jest nasz escape room online! Zrobiliśmy, co się dało przy ograniczonych środkach, by dostarczyć Ci rozrywkę prosto do domu. #zostanwdomu wesprzyj escape roomy i weź udział w misji specjalnej!

escape room online

Escape Room Online

Temat: Akcja, Tajni Agenci

Graj w domu

min. 1 gracz

Poziom średniozaawansowany

dostęp 24/7

Podpowiedzi do każdej zagadki

Siłownia umysłowa i trening dla mózgu

100% zabawy

Czego potrzebujesz?

Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub tablet oraz dostęp do internetu. Po dokonaniu płatności, zostanie do Ciebie wysłany link z zagadkami, które będziesz mógł rozwiązywać u siebie w domu. Zagadki możesz rozwiązywać z rodziną. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Dlaczego Warto Zagrać w Escape Room Online?

Naukowcy twierdzą, że rozwiązywanie łamigłówek jest jednym z ćwiczeń intelektualnych, które w dużym stopniu wpływa na naszą pamięć i sprawność umysłową. Warto zafundować sobie taką siłownię umysłową dla naszego mózgu.

Zabawa bez wychodzenia w domu

Praca z domu? Zabawa w domu! Każdemu przyda się chwila relaksu.

Potrzebujesz przerwy?

W każdym momencie możesz przerwać grę i do niej wrócić.
/

Zagadki i podpowiedzi

Zagadki wymagają od Ciebie umysłowej rozkminy, ale nie martw się – nawet jeśli utkniesz, do każdej zagadki są przygotowane podpowiedzi.

Bezpiecznie

Nasz escape room online jest w pełni bezpieczny – na żadnym etapie nie ma bezpośredniego kontaku z drugim człowiekiem ? Wszystko załatwiamy zdalnie, e-mailowo i telefonicznie.

Zabawa Gwarantowana

Lubisz zabawę w escape roomach? Sprawdź escape room online – Agent X.

Nie jesteś z Krakowa?

Nic nie szkodzi. Agentem X możesz zostać gdziekolwiek utknąłeś i grać z dowolnego miejsca i urządzenia.

Przykładowa zagadka:

Bierzesz udział w tajnej misji, dlatego też, nie wszystko obecnie możemy Ci zdradzić. Ale wiedz jedno: będziesz się dobrze bawił! 

Jeśli chodzi o zadania do wykonania, trzeba będzie m. in. podszyć się pod pracownika wrogiej organizacji i zdobyć dane potrzebne do wykonania misji.

Znajdziesz tu zagadki logiczne, na spostrzegawczość, łączenie faktów, złudzenia optyczne (i wiele więcej!). Bedzie trzeba np. również odsłuchać zagadkę głosową… (jak to wygląda? -> przykład na zdjęciu obok).

 

escape room online

Najlepsze wyniki w grze Agent X:

Liczy się szybkość, liczą się poprawne odpowiedzi. Weź udział w grze, a być może i Ty staniesz na podium. 

Tablica wyników: Misja Agent X

maximum of 35207 points
Pos. Nazwisko Wprowadzono Punkty: Wynik
Tabela jest wczytywana...
Brak dostepnych danych

Co mówią nasi gracze?

“Witam, Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dziekuję za fantastyczną rozgrywkę 🙂 “

Grzegorz

Ok, dzieku za link, Fajny pomysł macie! Pozdrawiam serdecznie, Robert

Robert G

“Witam, Serdecznie dziękuję za przesłanie kod 🙂 Właśnie skończyliśmy grać z przyjaciółmi – super zabawa 🙂 !!! Czekamy na drugi online escape room 🙂 “

Agata

Koronawirus wprowadził rozwiązania ułatwiające życie i rozrywkę młodym rodzicom. Nie sądziłam, że w pierwszych miesiącach uda nam się wyjść do Escape Roomu (lubimy taką zabawę). Tymczasem #siedzwdomu sprawiło, że firmy otworzyły się na inne podejście do oferty i właśnie rozwiązaliśmy 11-zadaniową zagadkę. Nie była skomplikowana, ale dała nam kilkadziesiąt minut przyjemności, z której mogliśmy skorzystać podczas gdy synek śpi. Bez szukania opieki, bez martwienia czy wszystko jest OK.
Anna

WPISOWE:

Bezpieczna płatność

Przyjmowanie płatności tylko on-line

Możliwość gry 24/7

Zero stresu, 100% zabawy

Miła Obsługa do Twojej dyspozycji

=

Łatwość uruchomienia gry. Nie potrzebujesz nic prócz komputera i internetu

Sprawdź inne escape roomy, które możemy dostarczyć Ci do domu drogą elektroniczną.

Escape Room Online Alert

Zostaw swój e-mail, a o nowym escape room online powiadomimy Cię drogą mailową.

Fakty

Kto za tym stoi?

Escape room online został przygotowany przez kreatywny zespół Gamescape, który od lat tworzy escape roomy. A oto kilka faktów:

lat prowadzenia escape roomów

wybudowanych escape roomów

przeprowadzonych gier miejskich

lat doświadczenia w branży edutainment

Zobacz inne gry:

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami.

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń: +48 882 420 516 (Agentka Magda) +48 789 315 401 (Agentka Ela)

5 + 3 =